(096) 808 78 80; (0532) 65 62 20

м.Полтава, вул. Ватутіна, 23

Пивна реклама

Efes Ukraine представляє акцію «Велкопоповицький Ярмарок»

Efes Ukraine представляє акцію «Велкопоповицький Ярмарок» Компанія Efes Ukraine представляє акцію «Велкопоповицький Ярмарок». Всі повнолітні шанувальники знаменитого пива Velkopopovicky Kozel можуть розважитися і поборотися за оригінальні подарунки.

Торги і розваги, властиві традиційним чеським ярмарках, проходять онлайн на промо-сторінці yarmarka.kozel.ua. Для участі необхідно бути повнолітнім, мати профіль у соціальних мережах ВКонтакте або Facebook, і уважно ознайомитися з правилами, розміщеними на головній сторінці yarmarka.kozel.ua.

Зареєстровані відвідувачі промо-сторінки «Велкопоповицького Ярмарок» можуть поборотися за пам'ятні подарунки від бренду Velkopopovicky Kozel: ексклюзивні футболки, пивні підставки ручної роботи, келихи, краватки-«метелики», стильні дерев'яні окуляри і оригінальний велосипед. Подарунки розігруються між усіма учасниками «Велкопоповицького Ярмарок» шляхом торгів на аукціоні. Ставки приймаються у вигляді крон, придбаних користувачем в обмін на коди від пива Velkopopovicky Kozel. Кількість крон також можна збільшити шляхом участі у різноманітних активностях на промо-сторінці.

Офіційні правила акції «Велкопоповицький Ярмарок» від ТМ Velkopopovicky Kozel знаходяться тут: yarmarka.kozel.ua/pages/rules

 

 

© 2014-2015

 

SPONSOR