(096) 808 78 80; (0532) 65 62 20

м.Полтава, вул. Ватутіна, 23

Пивна реклама

Спеціальна серія пива Velkopopovicky Kozel

Velkopopovicky Kozel У липні в торгових точках України з'явилося пиво Velkopopovicky Kozel Svetly в алюмінієвій банці 0,5 л з оригінальним дизайном. Оформлення нової банки Velkopopovicky Kozel Svetly передає фірмовий дух чеського майстерності і працьовитості, властивий знаменитому на весь світ пива. Серед особливостей серії - текстура, повторює обробку випалюванням по дереву, а також зображення старовинних літер набірного шрифту, з яких складена напис «Velkopopovicky Kozel. Limitovana edice».

«Перший випуск оригінальної серії Velkopopovicky Kozel Svetly користувався великою популярністю. Доходило до того, що люди в магазинах підходили до полиці і намагалися навпомацки визначити, невже банку і справді дерев'яна, - говорить Марина Кинчина, бренд-менеджер ТМ Velkopopovicky Kozel. - Нова серія Velkopopovicky Kozel Svetly стане приємним подарунком для всіх любителів бурштинового напою, які знають ціну чеському майстерності».

Це вже друга спеціальна серія Velkopopovicky Kozel Svetly. Перша, графічної роботи студії Юрка Гуцуляка, з'явилася в торгових точках України у вересні 2012 року і продавалася протягом трьох місяців. У грудні 2012-го робота отримала «золото» найавторитетнішого українського національного рекламного конкурсу ADC * UA Awards. А 23 червня 2013 року дизайн Velkopopovicky Kozel Svetly взяв «бронзу» на престижному міжнародному конкурсі The Dieline Package Design Awards (США).

Efes Ukraine

 

 

© 2014-2015

 

SPONSOR