(096) 808 78 80; (0532) 65 62 20

м.Полтава, вул. Ватутіна, 23

Пивна реклама

Нова рекламна компанія пива Zibert

Пиво ZiebertНа початку серпня на всіх національних телеканалах стартував новий рекламний ролик пива Zibert. Це цікава і захоплююча історія про те, як заради келиха улюбленого пива можна зробити подвиг.

Знятий у стилі традиційних німецьких народних гулянь, ролик заворожує своїм антуражем: старовинні декорації і костюми, колоритні персонажі, музика, яскраві емоції. Ну, хіба не фантастіш?


Олег Кудринський, бренд-менеджер ТМ "Zibert": "Ми створили не просто рекламу, а цей ролик-опус, в якому точно передана атмосфера масових гулянь. Свято містить всі необхідні атрибути: веселощі, гумор, несподівані герої і, звичайно ж, подвиг заради улюбленого пива Zibert\".

Костянтин Соболь, креативний директор "Promotion Technologies": "Під час зйомок дуже важко було змусити себе не відволікатися на всі ті веселощі і свято, що відбувалися навколо. Незважаючи на це, наша знімальна група взяла себе в руки і в єдиному командному пориві створила ролик, в якому креатив агентства і стратегія компанії сплелися так гармонійно, як солод і хміль в пиво Zibert\".

 

 

© 2014-2015

 

SPONSOR