(096) 808 78 80; (0532) 65 62 20

м.Полтава, вул. Ватутіна, 23

Пивна реклама

Пиво Amsterdam Mariner буде доступно на території всіх фан-зон

Пиво Amsterdam Mariner буде доступно на території всіх фан-зон 25 липня 2012 в Києві вперше відбудеться концерт рок-групи Red Hot Chili Peppers. Легендарні музиканти подарують своїм шанувальникам незабутнє задоволення від музики і видовища, а ТМ Amsterdam Mariner врятує від спраги.

Пиво Amsterdam Mariner буде доступно на території всіх фан-зон столичного НСК «Олімпійський», де відбудеться концерт Red Hot Chili Peppers. Стильний дизайн, класичний смак і європейське походження бренду стануть ідеальним доповненням до музики від легенди світового рівня.

«Amsterdam Mariner - пиво для тих, хто живе яскравим і повноцінним життям, слухає якісну музику і не пропускає подій світового рівня, наприклад, концерт Red Hot Chili Peppers, - говорить Катерина Сахарнова, бренд-менеджер Amsterdam Mariner. - І ми раді, що в послевкусии концерту буде також і задоволення від нашого пива ».

Amsterdam Mariner - ліцензійна ТМ з портфоліо Міллер Брендз Україна (філії Efes). Це класичний європейський лагер (світле пиво) з освіжаючою легкою гіркуватістю. Щільність: 11,2%, вміст алкоголю: 4,5%. Виробляється за ліцензією компанії Grolsch International BV, Нідерланди.

InfoCollection.ru

 

 

© 2014-2015

 

SPONSOR