(096) 808 78 80; (0532) 65 62 20

м.Полтава, вул. Ватутіна, 23

Виробники пива

Carling на Україні в новій ексклюзивній пляшці

Carling на Україні в новій ексклюзивній пляшці Carling є найпопулярнішим британським світлим пивом з більш ніж 200- річною історією. У 2011 році корпорація «Оболонь» почала виробництво ТМ Carling для збуту на ринку України. На сьогоднішній день частка ТМ Carling в преміум-сегменті становить 2,22% (за даними роздрібного аудиту AC Nielsen).

У 2013 році у співпраці з одним з кращих лондонських агенцій «Echo» була розроблена нова унікальна пляшка для ТМ Carling. Інноваційний дизайн і форма упаковки ідеально поєднують новітні технології та багату історичну спадщину бренду. Пляшка з темно-зеленого скла має витончену, ексклюзивну форму, дизайн якої підкреслює ключові цінності ТМ Carling. Нова візуалізація точно передає сучасний характер бренду і є невід'ємним відображенням легендарного образу Carling

У тестуванні дизайну взяли участь споживачі 5 країн, на ринках яких представлена ​​ТМ Carling: Великобританії, Іспанії, Росії, Китаю та України. Найвищу оцінку нова пляшка отримала саме серед українців.

Денис ГРИГОРАШ, бренд - менеджер ТМ Carling: «Зміна зовнішнього вигляду ТМ Carling додасть бренду додатковий імпульс, а новий образ повинен залучити ще більше уваги споживачів до продукту. Дизайн нової пляшки підкреслює преміальний характер пива Carling, надає йому ексклюзивність, динамічність і вигідно виділяє на полицях. Саме Carling в ексклюзивній пляшці підкреслює особистість споживача, його статус і унікальність ».

Пиво Carling представлено в скляній пляшці зеленого кольору об'ємом 0,5 л, алюмінієвій банці ємністю 0,5 л., Кегах 30 л., ПЕТ 1 л.
Рекомендована ціна Carling об'ємом 0,5 л. у роздрібній торгівлі становить 7,29 грн.

 

 

© 2014-2015

 

SPONSOR