(096) 808 78 80; (0532) 65 62 20

м.Полтава, вул. Ватутіна, 23

Виробники пива

В алюмінієвій банці

Пиво Efes Fusion тепер в банкуГрупа компаній EFES в Росії розширила товарний асортимент своєї флагманської марки Efes Fusion. Прогресивна версія класичного світлого пива тепер випускається в легкій алюмінієвій банці місткістю 0,5 літра, сучасний дизайн якої відповідає віянням часу, як і раніше, підкреслюючи індивідуальність бренду. Даний запуск дозволить залучити нову аудиторію, розширивши кількість приводів споживання напою на ходу завдяки легкості, надійності і компактності упаковки.

Дизайн нової банки виконаний в стильному колірній гамі. Контраст насичено-зеленого і ніжно-золотого кольорів символізують оригінальну рецептуру продукту. Пиво Efes Fusion вариться на основі поєднання світлого і темного солоду в унікальній пропорції, завдяки якому напій набуває одночасно насичений і освіжаючий смак з оксамитовим відтінком.

Орієнтоване на динамічних і впевнених в собі молодих людей, пиво Efes Fusion в новій упаковці оцінять ті, хто незалежний у своєму виборі і довіряє нововведень, якщо вони виправдані. Зручна, стильна банку, що зберігає усередині світло і прохолоду напою, підкреслює індивідуальність бренду Efes Fusion і вільний вибір споживача. Efes Fusion в жерстяній банці дозволить охопити новий сегмент споживачів: прихильників активного способу життя і завзятих мандрівників, які прагнуть частіше міняти обстановку, захопивши кілька банок пива для себе і друзів.

Новий запуск був підтриманий яскравими заходами, які пройшли в липні і серпні 2009 року в найбільшому центрі розваг Москви - парку імені Горького. Сцена в стилі Fusion із власним ді-джеєм, танцівниці go-go, безкоштовне холодне пиво Efes Fusion в алюмінієвій банці - все це створювало атмосферу безтурботного свята.

Вихід на ринок нової асортиментної позиції приурочений до дня народження марки Efes Fusion, флагмана групи компаній EFES в Росії, якому виробник традиційно приділяє особливу увагу. Презентація цієї марки пройшла в липні 2008 року в одному з найсильніших клубів Москви - Soho Rooms, і привернула увагу представників провідних федеральних ЗМІ. На торжестві були присутні перші особи групи компаній EFES в Росії, а також керівники EFES Beer Group, включаючи її президента Алехандро Хіменеза.

В підтримку нової марки в липні 2008 року група компаній EFES запустила потужну рекламну кампанію. В ході кампанії під загальним слоганом «Живи у стилі Ф'южн» був задіяний повний спектр медіаканалів, доступних для реклами пивного бренду. Яскравий ролик марки транслювався на найбільших російських телеканалах. Крім того, були задіяні носії зовнішньої реклами і забезпечена PR підтримка у провідних національних виданнях. Безпрецедентним випадком в історії російської пивний категорії стало розміщення реклами на світлодіодному відеоекрані «будівлі-книжки» на Новому Арбаті, 19 - найбільшому в Євразії медианосителе.

Другий етап просування стартував у квітні 2009 року з запуском телевізійного ролика «Злиття двох крапель», креативно і оригінально передав принцип приготування продукту. Реклама Efes Fusion з'явилася на білбордах в найбільших російських містах.

З розширенням портфеля марка Efes Fusion вийшла на якісно новий етап розвитку, і сьогодні вона продовжує утримувати свою ринкову частку. Новий формат продукту дозволить збільшити кількість ситуацій споживання і охопити максимум цінителів класичного світлого пива.

 

 

© 2014-2015

 

SPONSOR