(096) 808 78 80; (0532) 65 62 20

м.Полтава, вул. Ватутіна, 23

Виробники пива

Пшеничне пиво з Калуги

Пшеничне пиво У жовтні лінійка преміального пивного бренду «Золота Бочка» збагатилася новим сортом «Золота Бочка Пшеничне». Пиво вже представлено в магазинах по всій Центральній Росії і на Уралі. Висока якість напою не викликає сумнівів: як і для інших сортів, для приготування «Пшеничного» використовуються тільки натуральні інгредієнти: вода, солод і хміль. Вся повнота м'якого освіжаючого смаку і багатий букет пива «Золота Бочка Пшеничне» розкриваються завдяки використанню особливого виду пшеничних дріжджів і відсутності фільтрації. «Пшеничне» проводиться тільки на одному заводі в Калузі, під особистим контролем Головного пивовара Сергія Павлова, який варить «Золоту Бочку» з 1999 року.

На відміну від традиційних сортів («Золота Бочка Класичне», «Золота Бочка Витримане», «Золота Бочка Світле»), в основі приготування яких лежить технологія низового бродіння, для виробництва «Пшеничного» застосовується технологія верхового бродіння. Такий спосіб характерний тільки для елів, деяких портерів і пшеничних сортів пива. Процес бродіння відбувається при температурі від 15 до 25°С. М'який смак і багатий букет «Золотий Бочці Пшеничне» дарують особливі пшеничні дріжджі верхового бродіння, які не використовують інші марки в Росії.

«Ми раді, що нам вдалося добитися неповторного та унікального смаку, який по достоїнству зможуть оцінити як російські знавці пшеничного пива, так і любителі світлих сортів. Дріжджі верхнього бродіння, які ми використовуємо при приготуванні «Золота Бочка Пшеничне», раніше не були використані ні одним вітчизняним виробником пива. Тому для нас це ще один крок уперед, який, ми впевнені, не розчарує наших покупців», - прокоментував Сергій Павлов, Головний пивовар компанії Efes Rus .

«Золота Бочка Пшеничне» випускається в коричнево-золотий пляшці об'ємом 0,5 літра. Дизайн, виконаний в оригінальній стилістиці, вигідно підкреслює якість і динамічність бренду.

«Ефес Рус».

 

 

© 2014-2015

 

SPONSOR